Poniższa instrukcja pokaże Państwu, jak wymienić uszkodzonąUchwyt Teleskopowy walizki w zaledwie kilka minut. Instrukcja jest odpowiednia zarówno dla walizek z systemem Uchwyt Teleskopowy umieszczonymi na zewnątrz (gdzie rurki są widoczne z tyłu walizki), jak i przedmiotów, w których rurki są widoczne z tyłu walizki. Uchwyt Teleskopowy są umieszczone po wewnętrznej stronie walizki.

Wymagane narzędzia: 1 x śrubokręt krzyżakowy (w przypadku niektórych modeli walizek może być wymagane użycie wielu rozmiarów)

Szacowany czas: Około 20 minut

Stopień trudności: Umiarkowany

KROK 1: ZNALEZIENIE PASUJĄCYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zanim będą Państwo mogli rozpocząć wymianę walizki Uchwyt Teleskopowy niezbędne jest znalezienie pasującego zamiennego uchwytu do wózka. Ponieważ każdy uchwyt wózka jest przeznaczony do konkretnej walizki, zazwyczaj mają one inną długość i otwory montażowe. Oznacza to, że tylko Uchwyt Teleskopowy dokładnie pasujący do uszkodzonego uchwytu będzie pasował do Państwa walizki.

Na suitcase.repair znajdą Państwo pasujące zamienne uchwyty do wózków wielu różnych marek walizek. Proszę po prostu wyszukać numer modelu przedmiotu i mieć pewność, że pokazany uchwyt będzie pasował do Państwa walizki. Uchwyt Teleskopowy rzeczywiście pasuje do Państwa walizki.

Nie wiedzą Państwo, gdzie znaleźć numer modelu walizki?

KROK 2: PROSZĘ OTWORZYĆ ZAMEK BŁYSKAWICZNY

Proszę otworzyć walizkę i otworzyć zamek błyskawiczny znajdujący się po wewnętrznej stronie walizki. Zwykle ten zamek błyskawiczny znajduje się na środku powłoki i nie ma oznaczenia. Suwak.

Ostrożnie otworzyć zamek błyskawiczny dwoma palcami i zlokalizować Kółko w dolnej części walizki.

KROK 3: PROSZĘ ZLOKALIZOWAĆ Uchwyt Teleskopowy

W przypadku większości walizek Uchwyt Teleskopowy znajduje się po wewnętrznej stronie przedmiotu i jest przymocowany do walizki za pomocą dwóch uchwytów. Jedno mocowanie znajduje się na górze walizki w pobliżu górnej rączki, a drugie w pobliżu środka lub dna walizki.

Ważne: W przypadku walizek, w których Uchwyt Teleskopowy jest widoczna z tyłu walizki, niniejsza instrukcja może być również stosowana.

KROK 4: PROSZĘ ODKRĘCIĆ GÓRNE MOCOWANIE

Proszę użyć śrubokręta krzyżakowego, aby wykręcić śruby z mocowania w górnej części rączki. Uchwyt Teleskopowy (w pobliżu uchwytu do przenoszenia.

Ważne: Proszę umieścić śruby oddzielnie z boku, ponieważ będą one później użyte do zamocowania nowego uchwytu. Uchwyt Teleskopowy. Proszę pamiętać, że śruby mogą mieć różne rozmiary (np. górne i dolne mocowanie), dlatego ważne jest, aby zapamiętać, gdzie każda śruba została umieszczona.

Uwaga: W przypadku niektórych walizek z twardą skorupą mocowanie dla Uchwyt Teleskopowy jest połączone z uchwytem do przenoszenia. W takich przypadkach może być konieczne uprzednie zdjęcie uchwytu do przenoszenia przed uzyskaniem dostępu do uchwytu do mocowania. Uchwyt Teleskopowy. W takich przypadkach prosimy również zapoznać się z naszą ofertą przewodnik dotyczący wymiany uchwytu do przenoszenia.

KROK 5: WYKRĘCENIE ŚRUB Z DOLNEGO MOCOWANIA

Następnie proszę wykręcić śruby z dolnego uchwytu. W niektórych przypadkach śruby dolnego uchwytu są nieco mniejsze niż śruby górnego uchwytu, więc może być potrzebny inny śrubokręt.

Proszę również umieścić te śruby po swojej stronie, aby ponownie przymocować nowy uchwyt. Uchwyt Teleskopowy w następnym kroku.

KROK 6: PROSZĘ WYMIENIĆ Uchwyt Teleskopowy

Po odkręceniu śrub z obu mocowań można ostrożnie wyciągnąć uszkodzoną rączkę teleskopową od góry.

Aby zmontować nową Uchwyt Teleskopowy muszą Państwo po prostu ponownie włożyć rurki nowego Uchwyt Teleskopowy do obudowy. Proszę upewnić się, że rurki nowego Uchwyt Teleskopowy przechodzą przez mocowania i że otwory na śruby są wyrównane między mocowaniem a uchwytem przed ponownym włożeniem śrub do górnego i dolnego mocowania.

Uwaga: W przypadku walizek z uchwytem Uchwyt Teleskopowy znajduje się na zewnątrz walizki Uchwyt Teleskopowy można po prostu ściągnąć od zewnątrz po wykręceniu śrub z mocowań. Aby przymocować nowy Uchwyt Teleskopowy proszę upewnić się, że walizka jest umieszczona z tyłu i umieścić Uchwyt Teleskopowy we właściwej pozycji. Proszę ponownie wkręcić śruby w uchwyt, aby zamocować walizkę. Uchwyt Teleskopowy. W razie potrzeby przytrzymać Uchwyt Teleskopowy w miejscu od zewnątrz.

GOTOWE!

Z powodzeniem wymienili Państwo swój pierwszy Uchwyt Teleskopowy. Proszę odwiedzić nasze pozostałe poradniki, aby dowiedzieć się, jak naprawić inne elementy walizki.

Do naszych przewodników

Newsletter

Krótkie zdanie opisujące, co ktoś otrzyma po zapisaniu się do newslettera