W Suitcase.Repair nieustannie pracujemy nad tym, aby naprawa Państwa bagażu była prosta i przystępna cenowo. Aby to osiągnąć, współpracujemy z markami, lotniskami, liniami lotniczymi, liniami wycieczkowymi, lokalnymi sklepami i hotelami, aby oferować naprawy bagażu tam, gdzie to możliwe, jednocześnie oferując klientom wyjątkową obsługę. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji na temat współpracy z Suitcase.Repair może przynieść Państwu korzyści.

Usługi gwarancyjne i naprawcze dla marek bagażu

Zapewnienie Państwa klientom wyjątkowej obsługi posprzedażowej nigdy nie było łatwiejsze. Proszę współpracować z suitcase.repair aby promować Państwa markę, pobudzić inicjatywę zrównoważonego rozwoju i poprawić jakość usług. Mogą Państwo korzystać z elastycznych poziomów usług, od oferowania części zamiennych po zarządzanie sprawami gwarancyjnymi, a wszystko to przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Proszę odkryć nasze usługi

Usługi naprawcze dla linii lotniczych i lotnisk

Naprawa i wymiana uszkodzonego bagażu jest dla wielu linii lotniczych i lotnisk czasochłonnym i kosztownym procesem.

suitcase.repair Vouchery na części zamienne stanowią skuteczne rozwiązanie pozwalające na zwiększenie liczby naprawianych przedmiotów przy jednoczesnym skróceniu czasu poświęcanego na zarządzanie sprawami.

Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania do zarządzania całą usługą naprawy i wymiany bagażu.

Proszę odkryć nasze usługi

Usługi naprawcze dla linii rejsowych

Naprawa i wymiana uszkodzonego bagażu jest często skomplikowanym procesem dla linii rejsowych, ponieważ uszkodzony bagaż często nie może być naprawiony na pokładzie ze względu na dużą różnorodność części zamiennych.

Z suitcase.repair Spare Part Vouchers Państwa pasażerowie mogą mieć pewność, że po powrocie do domu będą na nich czekać odpowiednie części zamienne.

Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania do zarządzania całą usługą naprawy i wymiany bagażu.

Proszę odkryć nasze usługi

Ocena bagażu dla firm ubezpieczeniowych

Określenie możliwości naprawy sztuki bagażu, kosztu naprawy, a w przypadku przedmiotów nienadających się do naprawy, wartości czasowej uszkodzonego produktu może stanowić wyzwanie dla firm ubezpieczeniowych.

Nasze podejście do oceny oparte na danych daje Państwu jasną i wiarygodną odpowiedź na te pytania, umożliwiając priorytetowe traktowanie naprawy, gdy jest to opłacalne finansowo. Jednocześnie nasza usługa oceny pomaga uniknąć zawyżonych odszkodowań z powodu zawyżonych historycznych cen detalicznych.

Proszę odkryć nasze usługi

Oferujemy usługi naprawy bagażu w Państwa sklepie

Czy kiedykolwiek rozważali Państwo oferowanie usług naprawy bagażu w swoim sklepie? Podczas gdy wiele rodzajów napraw może być wykonywanych samodzielnie przez klientów, mogą oni nie czuć się komfortowo wykonując naprawę. Co więcej, bardziej skomplikowane naprawy wymagają narzędzi, którymi klienci nie zawsze dysponują.

Dołączenie do suitcase.repair stwarza wyjątkową okazję do uzyskania dodatkowych przychodów przy jednoczesnym zwiększeniu widoczności Państwa firmy.

Proszę dowiedzieć się więcej

Oferowanie usługi naprawy bagażu w Państwa hotelu

Usługi naprawy bagażu w wielu przypadkach można znaleźć tylko w wybranych luksusowych hotelach i są one ograniczone do naprawy produktów wybranych marek.

Z suitcase.repair oferowanie swoim gościom usługi naprawy bagażu jest bardzo proste i nie wymaga dużej przestrzeni ani dużych nakładów finansowych. Mogą Państwo zaoferować tę usługę wyłącznie swoim gościom lub zwiększyć świadomość swojego obiektu, oferując swoje usługi lokalnie, tworząc jednocześnie nową usługę.

Proszę dowiedzieć się więcej