Poszukiwanie części zamiennych

W zależności od marki Państwa walizki, numer modelu można znaleźć w różnych miejscach. W przypadku marek, do których oferujemy części zamienne na naszej stronie internetowej, mogą Państwo postępować zgodnie z naszymi wskazówkami. jak znaleźć numer modelu.

W zależności od marki walizki może się zdarzyć, że walizki zostaną wysłane bez numeru modelu.

Może to mieć wiele różnych przyczyn, np. przedmiot został sprzedany przed wprowadzeniem numerów modeli przez markę.

Niestety, oferujemy tylko części zamienne do walizek, które mają numer modelu. Ponadto większość marek nie oferuje już części zamiennych do przedmiotów, które są bardzo stare i mogą nie mieć numeru modelu.

Aby zagwarantować, że nasze części zamienne dokładnie pasują do Państwa walizki, nie identyfikujemy części zamiennych na podstawie ich wyglądu, ale na podstawie numeru modelu walizki.

Niestety, w chwili obecnej nasz zespół serwisowy nie nie będzie w stanie pomóc Państwu w identyfikacji wymaganych części na podstawie zdjęć.

Stale poszerzamy listę marek, z którymi współpracujemy, aby zaoferować Państwu szeroki wybór części zamiennych wielu różnych marek.

W chwili obecnej niestety nie możemy zaoferować Państwu części zamiennych marek niewymienionych na naszej stronie. W takich przypadkach zalecamy skontaktowanie się ze sprzedawcą, u którego zakupili Państwo produkt, w celu uzyskania pomocy.

Niezależnie od tego, czy marka Państwa walizki jest wymieniona na stronie suitcase.repair nadal mają Państwo możliwość rejestracji konta na naszej stronie internetowej. Umożliwia to zapisanie szczegółów walizki, numeru modelu, a nawet przesłanie dowodu zakupu, aby mieć pewność, że wszystkie szczegóły są gotowe, jeśli będą Państwo potrzebować części zamiennych lub zgłosić roszczenie gwarancyjne.

Wiele części zamiennych może wyglądać podobnie na pierwszy rzut oka. Należy jednak postępować ostrożnie, ponieważ wybór części zamiennych na podstawie zdjęć często prowadzi do zakupu niewłaściwych części zamiennych. Zamiast tego zalecamy wyszukanie numeru modelu walizki, aby znaleźć pasujące części.

Chociaż części mogą wyglądać inaczej Kółko wysokość, kształt Kółko obudowy, rozmieszczenie śrub lub długość części Uchwyt Teleskopowy może różnić się od części aktualnie zainstalowanej w Państwa walizce. Jeśli część zamienna tylko nieznacznie różni się od obecnie zamontowanej części zamiennej, w większości przypadków nie będzie ona pasować prawidłowo.

Wiedza na temat części zamiennych

Niestety, coś takiego jak uniwersalny zamiennik walizki Kółko nie istnieje.

Każda walizka Kółko jest zaprojektowana tak, aby pasowała do konkretnej walizki. Stąd też kształt różnych Kółka, rozmieszczenie śrub, jak również wysokość uchwytu. Kółka a nawet umiejscowienie Kółko na Kółko obudowa może być inna dla każdej walizki Kółko.

Wybierając Kółko która tylko nieznacznie różni się od oryginalnej Kółko doprowadzi do Kółko niepoprawnego dopasowania. W wielu przypadkach można to zaobserwować na Kółko obudowa nie pasuje dobrze do powłoki, otwory na śruby nie są wyrównane lub pozostałe Kółka wykazujące zwiększone zużycie po Kółko zostało zmienione.

Aby uniknąć takich problemów w suitcase.repair oferujemy części zamienne, które idealnie pasują do Państwa walizki. Wystarczy wyszukać numer modelu swojej walizki.

Nie jest niczym niezwykłym znalezienie Kółko na naszej stronie, który wygląda podobnie do Kółko który jest obecnie zainstalowany w Państwa walizce.

Ponieważ każda walizka Kółko jest zaprojektowany tak, aby pasował do konkretnej walizki, zalecamy zamiast tego wyszukanie numeru modelu, aby upewnić się, że pasuje do Państwa walizki. Nawet różne rozmiary tego samego modelu mogą wykorzystywać różne części, więc muszą Państwo szukać każdej walizki osobno.

Więcej informacji na temat postępowania w takich przypadkach znajdą Państwo na stronie tutaj stronie.

Marki regularnie wprowadzają aktualizacje do produktów, aby jeszcze bardziej poprawić ich wydajność lub wymienić części, jeśli nie są już dostępne lub z innych powodów.

W niektórych przypadkach marka może zdecydować się na pozostawienie numeru modelu walizki bez zmian, pomimo zmiany części zamiennych. Dzieje się tak często, jeśli części mają podobny wygląd.

W takich przypadkach ważne jest, aby zrozumieć, że często części zamienne są nie są wymienne i muszą być zastąpione dokładnie taką samą częścią, aby zagwarantować dopasowanie.

Dlatego po wyszukaniu numeru modelu walizki mogą Państwo zostać poproszeni o porównanie, która część zamienna jest obecnie używana w Państwa walizce. Aby zidentyfikować, która część jest obecnie używana w Państwa walizce, należy porównać konstrukcję części z Państwa walizką. Różnice są często bardzo niewielkie, takie jak niewielkie odchylenia w Kółko w konstrukcji pokrywy, inne logo lub rozmieszczenie przycisków, a w przypadku uchwytów teleskopowych nawet inny kształt rurek.

W przypadku problemów z rozróżnieniem potrzebnej części, prosimy skontaktować się z naszym zespołem serwisowym w celu uzyskania dalszych wskazówek.

W zależności od posiadanego przez Państwa modelu walizki i wieku produktu, może być możliwe użycie części zamiennych innej walizki w Państwa produkcie.

W takim przypadku na stronie produktu znajduje się mały przycisk, który umożliwia wyświetlenie alternatywnych części zamiennych, które mogą pasować do Państwa produktu.

Proszę zwrócić uwagę: Ponieważ części te zostały pierwotnie zaprojektowane dla innego modelu walizki, prosimy zwrócić uwagę na to, że nasze suitcase.repair gwarancja dopasowania nie ma zastosowania w przypadku zakupu części alternatywnych. W wielu przypadkach jest bardzo prawdopodobne, że część zamienna będzie dokładnie pasować do Państwa walizki (np. jeśli część zamienna ma po prostu inny kolor), jednak ponieważ nie jest to oryginalna część zamienna do Państwa konkretnego przedmiotu, nie możemy zagwarantować dopasowania (np. w rzadkich przypadkach rozmieszczenie śrub może być inne).

Niestety, jeśli taka opcja nie jest wyświetlana na stronie produktu, obecnie nie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu alternatywnych części pasujących do Państwa walizki.

Jeśli część zamienna do Państwa walizki jest obecnie wyprzedana, mają Państwo dwie możliwości:

  1. Proszę poszukać alternatywnych produktów. W przypadku niektórych produktów mogą być dostępne alternatywne części zamienne, które zostały pierwotnie zaprojektowane dla innego modelu walizki, ale z dużym prawdopodobieństwem będą również pasować do Państwa produktu.
  2. Proszę zapisać się, aby otrzymywać powiadomienia. Jeśli część zamienna jest wyprzedana, dołożymy wszelkich starań, aby ją uzupełnić (jeśli to możliwe). Ponieważ dostawy niektórych części zamiennych mogą być ograniczone, mają Państwo możliwość otrzymania powiadomienia e-mailem, gdy potrzebna część będzie ponownie dostępna. W tym celu proszę odwiedzić stronę produktu i kliknąć przycisk "Powiadom mnie o dostępności".

Proszę wysłać wiadomość

Jeśli wolą Państwo napisać do nas e-mail, prosimy wysłać go na adres contact@suitcase.repair