Zapewnienie ubezpieczenia bagażu może stanowić wyzwanie ze względu na różnorodność dostępnych części zamiennych i szeroki zakres uszkodzeń. Aby zmniejszyć obciążenie związane z oferowaniem ubezpieczenia bagażu i uniknąć zawyżania kwoty szkody, oferujemy szereg usług skierowanych do firm ubezpieczeniowych.

Ocena możliwości naprawy bagażu

Ocena uszkodzeń bagażu może być skomplikowanym przedsięwzięciem. W przypadku uszkodzeń wymagających jedynie wymiany niektórych elementów sprawdzamy, czy wymagane części są nadal dostępne a jeśli zostały wyprzedane, nadal można je nabyć.

W przypadku bardziej skomplikowanych uszkodzeń, które wymagałyby wysłania przedmiotu do centrum naprawczego, zapewniamy szacunkowy przybliżony koszt naprawy oraz ocenę, czy koszt naprawy może przekroczyć wartość wymiany.

Ocena historycznej ceny detalicznej i kosztu wymiany

W przypadkach, gdy naprawa nie jest już możliwa i przedmiot musi zostać wymieniony, dokładne obliczenie wartości czasowej ma ogromne znaczenie. Niestety, szacowana historyczna cena detaliczna jest często zawyżona, co sprawia, że określenie wartości czasowej jest często niedokładnym i niejasnym procesem.

Dzięki naszej specjalizacji w naprawach bagażu i obszernym danym na temat historycznych cen detalicznych możemy zapewnić Państwu dokładne szacunki dotyczące historycznej ceny detalicznej, przybliżonego kosztu wymiany i wartości czasowej w oparciu o Państwa wymagania obliczeniowe.

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?