Proszę przemyśleć usługę naprawy i wymiany bagażu

Dla linii wycieczkowych zadowolenie i utrzymanie klientów jest najważniejszym czynnikiem długoterminowego sukcesu.

Dzięki naszej kompleksowe usługi naprawy bagażu mogą Państwo zapewnić klientom bezproblemową obsługę od rejestracji roszczeń po naprawę lub wymianę uszkodzonej torby.

Wolą Państwo samodzielnie zarządzać roszczeniami, oceną i wymianą? Proszę skorzystać z naszych usług kupony na części zamienne są skutecznym rozwiązaniem do zarządzania naprawialnymi przypadkami, pozwalając Państwu skupić się na bardziej delikatnych sprawach.

Suitcase.Repair Kupony na części zamienne

Przy ograniczonej przestrzeni na pokładzie przechowywanie setek części zamiennych do bagażu może być kłopotliwe. Nasze Suitcase.Repair Kupony na części zamienne są skutecznym narzędziem, które pomoże Państwu rozwiązać roszczenia bagażowe z dużą skutecznością i ku zadowoleniu pasażerów.

Nasze samoobsługowe rozwiązanie naprawcze umożliwia Państwu skrócić czas rozpatrywania Państwa reklamacji i radykalnie obniżyć koszty obsługi jednocześnie umożliwiając pasażerom zamawianie niezbędnych części online i przygotowanie ich natychmiast po powrocie do domu.

Z Suitcase.Repair jako Państwa partnerem, dodatkowo zyskują Państwo na możliwości rozwiązywania spraw dla wielu marek za pośrednictwem jednej centralnej platformy.

Usługi wymiany bagażu

Naszym głównym celem jest Suitcase.Repair jest zwiększenie wskaźnika naprawialności, co pomoże Państwu szybciej rozwiązywać sprawy i obniżyć składki ubezpieczeniowe.

W przypadkach, gdy bagaż został uszkodzony w sposób uniemożliwiający jego naprawę, nasze proces oparty na danych zapewnia Państwu dokładne historyczne ceny detaliczne w celu obliczenia wartość czasową uszkodzonego bagażu.

W przypadku samej wymiany korzystają Państwo z naszych bliskich relacji z markami bagażowymi, co pozwala na wymianę bagażu po cenach hurtowych. Jednocześnie Państwa pasażerowie mogą korzystać z szerokiej gamy marek do wyboru. atrakcyjne (nie zawyżone) cenyw przypadku, gdy wartość bagażu nie jest wystarczająca do zakupu nowej walizki.

Dokładne raportowanie i scentralizowane fakturowanie

Podczas współpracy z suitcase.repair zyskują Państwo na możliwości rozwiązywać sprawy naprawcze dla wielu marek bagażu za pośrednictwem jednej centralnej platformy. Zamiast rekompensować każdemu pasażerowi koszty naprawy, korzystają Państwo z naszych scentralizowanego fakturowania co pozwoli Państwu skupić się na ważniejszych sprawach.

Dodatkowo mają Państwo dostęp do naszych szczegółowych raportów które pozwolą Państwu uzyskać głębszy wgląd w rodzaje występujących szkód.

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?