W Suitcase.Repair zachęcamy klientów do samodzielnego wykonywania wielu rodzajów napraw. Przy wielu rodzajach napraw wymagających specjalistycznych narzędzi i umiejętności rzemieślniczych klienci mogą nie mieć czasu lub niezbędnej pewności siebie, aby wykonać naprawę samodzielnie.

The Suitcase.Repair sieć jest  to świetna okazja do zaoferowania usług naprawy bagażu w Państwa sklepie bez konieczności przechowywania setek, a nawet tysięcy części zamiennych.Bez względu na to, czy są Państwo szewcem, punktem naprawy obuwia i galanterii skórzanej, ślusarzem lub podobną firmą - oferowanie napraw bagażu w swoim sklepie to świetna okazja do zwiększenia przychodów i lokalnej świadomości.

Przyciągnij więcej odwiedzających do swojego sklepu

Dołączenie do suitcase.repair to świetna okazja nie tylko do zwiększenia Państwa przychodów, ale także do przyciągnąć nowych odwiedzających do Państwa firmy.

Ponieważ wiele osób coraz częściej robi zakupy online, wielu klientów w Państwa okolicy może nie być świadomych istnienia Państwa sklepu i oferowanych przez Państwa usług. Oferując naprawę bagażu jako dodatkową usługę, klienci mogą zarezerwować Państwa usługi bezpośrednio na stronie suitcase.repair i odwiedzić Państwa sklep w celu wykonania naprawy, oferując Państwu możliwość pozyskania nowego klienta i dla dodatkowy przychód.

Proszę wybrać usługi, które Państwo oferują

Każdy członek suitcase.repair sieci ma własne możliwości i dostępne narzędzia. Z tego powodu mogą Państwo sami zdecydować, jakie usługi chcą Państwo oferować swoim klientom. suitcase.repair.

Od rutynowych wymian części zamiennych za pomocą śrub po naprawy części zamiennych za pomocą nitów lub zamków błyskawicznych, mogą Państwo wybrać usługi, które najbardziej Państwu odpowiadają.

Zwiększenie Państwa zarobków i ograniczenie formalności

Oferując swoje usługi w ramach suitcase.repair jest bardzo proste. Proszę się u nas zarejestrować, wybrać usługi, które chcą Państwo świadczyć i od razu zacząć obsługiwać klientów - nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt ani oprogramowanie.

Klienci płacą za Państwa usługi bezpośrednio na suitcase.repair i mogą wybrać, czy chcą otrzymywać wymagane części dostarczone bezpośrednio do Państwa sklepu i mogą Państwo oddać produkt do naprawy.

Na koniec każdego miesiąca otrzymują Państwo skonsolidowaną wypłatę i raport dotyczący świadczonych przez Państwa usług.

Proszę dołączyć do naszej sieci naprawczej już dziś!